MONITORING WROCŁAW

KONCESJONOWANY INSTALATOR

SYSTEMY MONITORINGU

MONITORUJ SWOJĄ FIRMĘ I DOM Z LARMA

Montujemy profesjonalny monitoring domu i systemy telewizyjne CCTV dla firm, hal produkcyjnych, szkół i innych miejsc. Nasza działalność skupiona jest wokół miast: Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Oborniki Śląskie, Rawicz, Krotoszyn, Twardogóra, Oława, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice, jak i innych okolicznych miejscowości. Gwarantujemy kompleksową usługę zawierającą ekspertyzę, projekt, instalacje i montaż monitoringu, kamer i CCTV.  Realizowane przez nas systemy w znacznym stopniu poprawiają faktyczne i odczuwane bezpieczeństwo, a także zabezpieczają miejsca pracy przed nieuczciwymi pracownikami. Ceny kamer z roku na rok są coraz przystępniejsze, dzięki czemu sięgają po nie nawet małe firmy.

Wielu pracodawców doceniło nowoczesne instalacje CCTV, które realizujemy w wielu przedsiębiorstwach! Oferujemy monitoring przemysłowy oraz wizyjny, a także serwis i utrzymanie systemów oraz wsparcie w każdym czasie. Montaż kamer, zaprogramowanie i połączenie systemu w całość wymaga specjalistycznej wiedzy, którą chcemy się dzielić.  Stosowane przez nas systemy służą poprawie poczucia bezpieczeństwa, prewencji, a także pozyskaniu dowodów w razie przestępstwa! Nowoczesny monitoring oferuje wysoką jakość obrazu zarówno w dzień , jak i w nocy. Jest on podstawą infrastruktury bezpieczeństwa i ochrony obiektów, a przy tym pozwala kontrolować biznes z dowolnego miejsca na świecie.

Larma Tomasz Jagodziński posiada koncesję instalatora w zakresie ochrony osób i mienia, udzieloną przez MSWiA.

phone1
monitoring Wrocław

UMÓW SIĘ NA MONTAŻ MONITORINGU!

Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Oborniki Śląskie, Rawicz, Krotoszyn, Twardogóra, Oława i inne.

Montaż kamer w domach, biurach, sklepach, spółdzielniach, halach.

CCTV I MONITORING WIZYJNY WROCŁAW

Monitoring wizyjny to bardzo istotny element w infrastrukturze bezpieczeństwa nieruchomości. Kradzieże, wandalizm lub nieuczciwi pracownicy to problemy, z którymi mierzy się wielu z nas. Larma oferuje Państwu skuteczną pomoc, czyli systemy wizyjne i systemy telewizyjne CCTV. Jest to bardzo skuteczna i sprawdzona metoda prewencji przed kradzieżami, włamaniami i wandalizmem. Larma to zespół doświadczonych i wyszkolonych monterów, dla których montaż monitoringu w mieście Wrocław lub Trzebnica, nie stanowi problemu. W całym procesie kluczowe jest znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym kamera będzie widoczna, ale nienachalna, zarazem skuteczna oraz bezpieczna od możliwych uszkodzeń i intruzów, jak chociażby ptaki. Montaż kamer należy wykonać również zgodnie z przepisami i szanowaniem prywatności.

Oferujemy kamery i monitoring domu dla  inteligentnych budynków, standardowych gospodarstw, firm, hal produkcyjnych, szkół i innych miejsc. Od wielu lat zapewniamy montaż monitoringu w miastach: Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Oborniki Śląskie, Rawicz, Krotoszyn, Twardogóra, Oława, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice. Wykonujemy instalacje przy użyciu renomowanych urządzeń firm DAHUA, HIKVISION, OPTIVA i BCS. Systemy monitoringu tychże producentów oferują aplikacje mobilne, dzięki którym możemy mieć dostęp do podglądu monitorowanego obiektu z dowolnego miejsca na świecie! Nowoczesne kamery gwarantują wysoką jakość obrazu i dźwięku zarówno w dzień, jak i w nocy. Można nimi sterować z ekranu smartfona. Cały system pozwala śledzić wydarzenia z kilku kamer jednocześnie.

Wykonujemy montaż kamer w systemie bezprzewodowym do monitorowania placu budowy. Urządzenie może być montowane np. na żurawiu wieżowym.

Zobacz także: alarmy Wrocław

MONTAŻ KAMER WROCŁAW

Dokładność 92%
NISKA CENA 87%
Doświadczenie 83%
WIEDZA 95%
PROFESJONALIZM 90%
KULTURA PRACY 96%
  1. Projektujemy systemy monitoringu,
  2. Realizujemy dostawę i montaż,
  3. Programujemy i konfigurujemy systemy CCTV,
  4. Wykonujemy szkolenie,
  5. Przeprowadzamy serwis monitoringu i systemu CCTV,
  6. Modernizujemy monitoring przemysłowy i wizyjny,
  7. Oferujemy wsparcie merytoryczne i techniczne

MONITORING DOMU I FIRMY - FAQ

Co to jest monitoring przemysłowy?

To inaczej telewizja przemysłowa, wideonadzór, monitoring wizyjny, CCTV (closed circuit television). Jest to system umożliwiający śledzenie i rejestrowanie zdarzeń przez jedną lub kilka kamer jednocześnie. Składa się z rejestratorów i kamer, a zapis transmitowany jest do centrum odbiorczego.

Czy mogę monitorować własną firmę?

Monitoring własnej firmy jest legalny. Ważne jest, aby spełniać niezbędne regulacje jak np. Rodo oraz zagwarantować niezbędna prywatność pracownikom i klientom. Z tego powodu obraz nie może obejmować np. toalety oraz szatni. Ważne jest również, aby pracownicy byli świadomi i informowani o takim zabezpieczeniu.

Gdzie można wykonać montaż kamer?

Montaż kamer można wykonać wszędzie, gdzie jest to uzasadnione troską o bezpieczeństwa, gdzie mamy do tego prawo, a rejestratory nie naruszają czyjejś prywatności w sposób nielegalny. Ważne jest zachowanie podstaw prawnych oraz informacji (np. tabliczka obiekt monitorowany) tam, gdzie to konieczne.

Czym różnią się kamery zewnętrzne od wewnętrznych?

Kamery zewnętrzne i wewnętrzne różni najczęściej obudowa oraz oferowane parametry. Z powodu ryzyka uszkodzenia mechanicznego oraz szkodliwych warunków atmosferycznych, kamery zewnętrzne muszą oferować większą wytrzymałość i szczelność.

Czy Państwa systemy monitoringu oferują podgląd ze smartfona?

Nowoczesne systemy monitoringu, na których się opieramy, oferują proste w obsłudze aplikacje, dające dostęp do podglądu monitorowanych obiektów ze smartfona. Monitoring domu może być realizowany przez smartfon.

Gdzie realizują Państwo instalacje?

Monitoring wykonujemy w miastach: Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Oborniki Śląskie, Rawicz, Krotoszyn, Twardogóra, Oława, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice i okolicy.

Jaka jest cena za montaż kamer CCTV i innych?

Cena monitoringu zależy od wielu czynników. Po pierwsze od ilości i jakości urządzeń, trudności dostępu miejsca, potrzeby szkolenia, zawiłości systemu monitoringu i lokalizacji.