MONITORING OBORNIKI ŚLĄSKIE

KONCESJONOWANY INSTALATOR

SYSTEMY MONITORINGU

Montujemy profesjonalny monitoring i systemy telewizyjne CCTV dla domów, firm, hal produkcyjnych, szkół i innych miejsc w mieście Oborniki Śląskie. Firma ponadto wykonuje alarmy i instalacje światłowodowe. Gwarantujemy kompleksową usługę zawierającą ekspertyzę, projekt, instalacje i montaż monitoringu, kamer i CCTV.  Realizowane przez nas systemy monitoringu w znacznym stopniu poprawiają faktyczne i odczuwane bezpieczeństwo, a także zabezpieczają miejsca pracy przed nieuczciwymi pracownikami. Ceny kamer z roku na rok są coraz przystępniejsze, dzięki czemu sięgają po nie nawet małe firmy.

Wielu pracodawców doceniło nowoczesne monitoring przemysłowy CCTV, który instalujemy w wielu przedsiębiorstwach! Oferujemy monitoring przemysłowy oraz wizyjny, a także serwis i utrzymanie systemów oraz wsparcie w każdym czasie. Montaż kamer, zaprogramowanie i połączenie systemu w całość wymaga specjalistycznej wiedzy, którą chcemy się dzielić.  Stosowany przez nas monitoring przemysłowy i wizyjny służy poprawie poczucia bezpieczeństwa, prewencji, a także pozyskaniu dowodów w razie przestępstwa! Nowoczesny monitoring oferuje wysoką jakość obrazu zarówno w dzień , jak i w nocy. Jest on podstawą infrastruktury bezpieczeństwa i ochrony obiektów, a przy tym pozwala kontrolować biznes z dowolnego miejsca na świecie.

Larma Tomasz Jagodziński posiada koncesję instalatora w zakresie ochrony osób i mienia, udzieloną przez MSWiA.

Instalujemy również kamery specjalne:

– kamery termowizyjne
– kamery do liczenia ludzi
– kamery z analityką
– inne

phone1
monitoring Oborniki Śląskie

UMÓW SIĘ NA MONTAŻ MONITORINGU!

Systemy i montaż monitoringu w domach, biurach, sklepach, spółdzielniach, halach.

Realizujemy również alarmy i instalacje światłowodowe!

CCTV, MONITORING WIZYJNY - ALARMY

Monitoring wizyjny to bardzo istotny element w infrastrukturze bezpieczeństwa nieruchomości. Kradzieże, wandalizm lub nieuczciwi pracownicy to problemy, z którymi mierzy się wielu z nas. Larma oferuje Państwu skuteczną pomoc, czyli systemy monitoringu wizyjnego i systemy telewizyjne CCTV. Jest to bardzo skuteczna i sprawdzona metoda prewencji przed kradzieżami, włamaniami i wandalizmem. Larma to zespół doświadczonych i wyszkolonych monterów, dla których montaż monitoringu w mieście Oborniki Śląskie nie stanowi problemu. W całym procesie kluczowe jest znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym kamera będzie widoczna, ale nienachalna, zarazem skuteczna oraz bezpieczna od możliwych uszkodzeń i intruzów, jak chociażby ptaki. Montaż kamer należy wykonać również zgodnie z przepisami i szanowaniem prywatności.

Oferujemy monitoring, alarmy, instalacje światłowodowe i montaż kamer dla  inteligentnych domów, standardowych gospodarstw, firm, hal produkcyjnych, szkół i innych miejsc. Od wielu lat zapewniamy montaż monitoringu w mieście Oborniki Śląskie. Wykonujemy montaż kamer przy użyciu renomowanych urządzeń firm DAHUA, HIKVISION, OPTIVA i BCS. Systemy monitoringu tychże producentów oferują aplikacje mobilne, dzięki którym możemy mieć dostęp do podglądu monitorowanego obiektu z dowolnego miejsca na świecie! Nowoczesne kamery gwarantują wysoką jakość obrazu i dźwięku zarówno w dzień, jak i w nocy. Można nimi sterować z ekranu smartfona. Systemy monitoringu mogą natomiast śledzić wydarzenia z kilku kamer jednocześnie. Nasz monitoring obejmuje również kamery specjalne, kamery do odczytu tablic rejestracyjnych, do liczenia ludzi, analityczne i inne.

Wykonujemy montaż kamer w systemie bezprzewodowym do monitorowania placu budowy. Urządzenie może być montowane np. na żurawiu wieżowym.

Zobacz także: monitoring Oleśnica

MONTAŻ KAMER OBORNIKI ŚLĄSKIE

Dokładność 92%
NISKA CENA 87%
Doświadczenie 83%
WIEDZA 95%
PROFESJONALIZM 90%
KULTURA PRACY 96%
  1. Projektujemy systemy monitoringu,
  2. Dostawa i montaż monitoringu,
  3. Programowanie i konfiguracja systemu CCTV,
  4. Szkolenie,
  5. Serwis monitoringu i systemu CCTV,
  6. Modernizujemy monitoring przemysłowy i wizyjny,
  7. Wsparcie merytoryczne i techniczne

MONITORING - FAQ

Gdzie można wykonać montaż kamer?

Monitoring można wykonać wszędzie, gdzie jest to uzasadnione troską o bezpieczeństwa, gdzie mamy do tego prawo, a rejestratory nie naruszają czyjejś prywatności w sposób nielegalny. Ważne jest zachowanie podstaw prawnych oraz informacji (np. tabliczka obiekt monitorowany) tam, gdzie to konieczne.

Gdzie realizują Państwo monitoring i alarmy?

Monitoring wykonujemy w miastach: Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Oborniki Śląskie, Rawicz, Krotoszyn, Twardogóra, Oława, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice i okolicy.

Jaka jest cena za montaż monitoringu lub alarmu?

Cena monitoringu lub alarmu zależy od wielu czynników. Po pierwsze od ilości i jakości urządzeń, trudności dostępu miejsca, potrzeby szkolenia, zawiłości systemu monitoringu i lokalizacji.