OPCJE INSTALACJI VIDEOFONOWYCH

Przykładowe ceny montażu standardowych instalacji VIDEODOMOFONOWYCH dla domu jednorodzinnego, biura, małej firmy. Całkowity koszt zakupu i montażu systemu wraz ze szkoleniem z obsługi.

VIDEO 1

2200 netto
(2376zł brutto 8% VAT)
(2706zł brutto 23% VAT)
 • Jednoabonentowy panel bramowy

  5TECH 5TECH TWIN (1 szt.)
 • Głosnomówiący monitor 7", FHD, Wi-Fi, 2-wire

  Virgo One(B) (1 szt.)
 • Elektrozaczep podstawowy

  R4 (1 szt.)

VIDEO 2

2500 netto
(2700zł brutto 8% VAT)
(3075zł brutto 23% VAT)
 • Jednoabonentowy panel bramowy

  EYE Plus Two (1 szt.)
 • Monitor NICE

  Monitor Pro Two (1 szt.)
 • Zasilacz

  Zasilacz N2PW1 (1 szt.)
 • Pastylki dostepowe (3 szt.)
 • Elektrozaczep podstawowy

  R4 (1 szt.)

VIDEO 3

Wycena Indywidualna
 • Zaawansowany system VIDEODOMOFONOWY IP z funkcja rozpoznawania twarzy oraz kontrolą dostępu.

– montaż na cele mieszkaniowe 8% VAT
– montaż dla firmy 23% VAT

Standardowa Iinstalacja wideodomofonowa domku jednorodzinnego składa się z panela zewnętrznego wyposażonego w kolorową kamerę z obiektywem szerokokątnym 2.8mm w jakości 2 Mpix, monitora z dotykowym ekranem pojemnościowym o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024×600, zasilacza impulsowego i obudowy wtynkowej lub natynkowej. Monitor LCD o przekątnej 7 cali i podwyższonej rozdzielczości 1024×600 zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu z kamery panela w dzień oraz dobrą jakość obrazu czarno-białego w nocy. Monitor posiada wszystkie potrzebne regulacje z panela dotykowego (regulacja jasności, nasycenia kolorów, głośności, wybór melodii sygnału wywołania). Posiada również wbudowaną funkcję pamięci zdjęć lub clipów video pozwalającą nam na przejrzenie z pamięci monitora wykazu osób odwiedzających naszą posesję podczas naszej nieobecności. Zdjęcia i clipy video są zapisywane na karcie pamięci. Po podłaczeniu systemu do internetu uzyskujemy możliwośc odbioru połączenia i rozmowy z odwiedzającym podczas naszej nieobecności.

Obecnie nowoczesne systemy VIDEODOMOFONOWE dzielą sie w zależności od okablowania. Wyróżniamy systemy 2-żyłowe, 4-żyłowe , IP 8-żyłowe. Z uwagi na typ okablowania, który posiadamy dobór odpowiedniego systemu nalezy powierzyć wykwalifikowanej firmie z dużym doswiadczeniem, która będzie w stanie zaproponowac nam najlepsze rozwiązanie do istniejącego okablowania i naszych potrzeb

∗ Przedstawiona oferta całkowitego kosztu montażu systemu VIDEODOMOFONOWEGO ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
* Dokładna wycena montażu systemu VIDEODOMOFONOWEGO jest przedstawiana po wcześniejszym zapoznaniu sie z obiektem i ustaleniach z klientem.
* W przedstawionej ofercie nie uwzględniono kosztu montażu okablowania instalacji VIDEODOMOFONOWEJ, ze względu na różne sposoby ( pod tynk, po wierzchu, w listwach maskujących, przewody wkuwane w ściany, przewody ukrywane pod podbitką, itp).
* Na wykonaną usługę udzielana jest 24 miesięczna gwarancja na montaż